קידום בגוגל

שירות קידום בגוגל לעסקים

עסקים רבים מעוניינים מטבע הדברים, להצליח להתפרסם ולקדם עצמם בגוגל. מהם המרכיבים המשפיעים על הצלחה כזו ובמה היא תלויה? קידום בגוגל הינו אחד מהנושאים החמים והרלוונטיים ביותר עבור בעלי עסק בעידן של היום. כולנו מכירים את מנוע החיפוש של גוגל, אשר כידוע מהווה גם האמא והאבא של פלטפורמות נוספות, כגון גוגל עסקים וכד'. על כן, לכל עסק ברור שהצלחה בגוגל היא חיונית עבור פריחה ופרסום של המוצרים או השירות שאנו מציעים. אולם לא תמיד אנו יודעים כיצד גוגל יכול לתרום לעסק שלנו, ובאילו דרכים.

כמה מושגים שחייבים להכיר, על קצה המזלג

לא ניתן להתחיל הסבר הקשור לשיווק וקידום בגוגל ללא הזכרת שתי הדרכים העיקריות הקיימות כיום במנוע החיפוש: קידום אורגני SEO וקידום ממומן PPC.

הקידום האורגני, מתייחס לקידום המתבסס על מילות חיפוש או ביטויי מפתח שגולשים מחפשים באופן תדיר בגוגל. כמובן שהטכניקות לקידום אורגני הן רבות, אולם על קצה המזלג, מה שחשוב לדעת הוא שדרך הקידום האורגני נחשבת ליעילה ואף זולה יחסית משום שהיא לא כוללת תשלום לגוגל. בנוסף, חשוב לציין כי דרך קידום זו דורשת סבלנות, אך במקרה הזה, סבלנות אכן משתלמת!

הקידום הממומן לעומת זאת, מתייחס לקידום המבוסס לרוב על שיטת תשלום פר הקלקה, דהיינו, המפרסם מעלה מודעה ממומנת לגוגל, אשר קיימות בה מילות מפתח או מילות חיפוש רלוונטיות ומשלם על כל הקלקה של לקוח המובילה אותו מן המודעה לדף נחיתה או לאתר. שיטת הקידום הממומן נחשבת גם היא ליעילה, אולם היא דורשת תשומת לב מרובה לפרטים שונים אשר עשויים להשפיע על יחסי המרה כלומר, על היחס בין ההקלקות ללקוחות שאכן פונים למפרסם\קונים מוצר וכו'.

קידום בגוגל

קידום בגוגל

היתרונות שלנו

חשיבה מחוץ לקופסא

אנחנו yachaz יודעים לתת מענה ייחודי וחשיבה מחוץ לקופסא עבור כל פרויקט בהתאמה אישית, עם הניסיון הרב שצברנו עם השנים בעולם הפרסום הדיגיטלי

ליווי ויחס אישי

אנחנו דוגלים בליווי ויחס אישי לכל לקוחותינו, ליווי של הפרויקט מ-א' ועד ת' ומ-0 עד ל-100 לאורך כל הדרך עם מתן פתרונות מלא ומגוון

מענה מדוייק ומהיר

בחברת yachaz מאמינים מעל הכל בשירות, וזה הערך מוסף שלנו, שירות אישי במענה מקצועי ומהיר בלוחות זמנים ללא תחרות

מומחים באסטרטגיה

אנחנו ב-yachaz עם ניסיון של שנים בעולם הפרסום הדיגיטלי יודעים לתפור בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט את הקמפיין הנכון עבורו

קידום בגוגל

קידום בגוגל

נשמע פשוט, לא?

האמת, שהקידום בגוגל תלוי בהרבה מאוד פרמטרים נוספים. מעבר לצורך בעריכת מחקר מדוקדק אודות קהל היעד של העסק, מילות המפתח הנכונות, ביטויי זנב ארוך שימושיים ועוד, מסביב להצלחת כל עסק, בייחוד בתחומים בנם קיימת תחרות עזה על המקומות הראשונים, צריך לעבוד צוות העוסק בעיצוב נכון של דף נחיתה\אתר, פיתוח תוכן, שימור לקוחות ויצירת קשרים חדשים.

במילים אחרות, עבור השגת לידים ויחסי המרה טובים, יש צורך במציאת דרכים חדשות ויצירתיות כל העת, במטרה לגרום לעסק לבלוט, ללקוחות להגיע וכמובן, לשכנע אותם להישאר. תתפלאו, עד כמה בחירה נכונה בתמונות שיופיעו בגוגל ביזנס, או התמקדות בביטויי זנב ארוך נכונים, תסייע לאתר או לעסק שלכם לבלוט ולהצליח. עדיין נשמע לכם פשוט?

בנוסף, אנחנו מספקים ללקוח מגוון שירותים ומוצרים, כגון תמונות, רעיונות, תוכן ועוד, כאשר כל החומרים הם שלנו באופן מלא, כולל זכויות יוצרים. מעבר לכך, עבור שמירה על קשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, אנו מפעילים מערך טלמרקטינג אשר יסייע לנו למפות את קהל הלקוחות כראוי.

עוד כמה מילים על מיתוג, שיווק וניהול

באופן כללי, ניתן לומר כי עסק זקוק למה שמכונה "מיתוג", כלומר, סימון העסק, על מאפייניו, מוצריו וכד' לעומת העסקים האחרים הקיימים. עבודת מיתוג היא מעין אומנות בפני עצמה, שכן היא דורשת הבנה מעמיקה של מאפייני העסק, נתוני השוק, לרבות קהל הלקוחות והכרת דרכים לנתב בין השניים. ולבסוף, מידע נוסף ושימושי עבור הצלחת הקמפיין
אחת הדרכים המובהקות ביותר להצלחת קמפיין אינסטגרם היא שיתוף פעולה מוצלח עם שאר אפיקי הפרסום והרשתות החברתיות בהן קיים העסק. על כן, ב – YACHAZ אנו מקפידים על התאמת קמפיינים שוים העובדים במקביל, שמירה על עקביות מידע ושימוש בפלטפורמות נוספות על מנת לקדם את הקמפיין.

בואו לגלות כיצד קמפיין אינסטגרם יכול להקפיץ את העסק שלכם קדימה!

קידום בגוגל

קידום בגוגל

מעוניינים לקבל עוד פרטים?