צילום

שירותי צילום לעסקים

סרט תדמית הוא למעשה כלי הצגה עבר העסק, אשר בעזרת הכוונה והכנה נכונה, יכול להפוך לכלי שיווקי מן המניין. נשמע מעניין? מהו סרט תדמית? סרט תדמית הינו סרטון קצר ותדמיתי אשר מטרתו היא להציג מבחינה ויזואלית ושיווקית את העסק. סרטי התדמית לרוב מפורסמים באתר או בפייסבוק של העסק ומיועדים עבור אותם לקוחות אשר מעוניינים להתרשם מן העסק , לרבות השירותים או המוצרים שהוא מציע, אופיו והאווירה הקיימת בו.

מדוע יש צורך בסרטון תדמית, ובייחוד לאור האפשרות להציג תמונות?

עולם השיווק של ימינו מאופיין ביצירתיות רבה, מחשבה מחוץ לקופסא וכמו כן, שימוש נרחב באמצעים ויזואליים. חשוב להבין, כי אנשי שיווק מחפשים כל העת דרכים חדשות להגיע אל לקוחות קיימים או פוטנציאליים. אחת מן הדרכים הללו היא יצירת סרטון תדמית אשר יעביר את המסר שתרצו. סרטי תדמית עובדים על עקרון דומה של תמונות שיווקיות, אולם הוא שונה מהן מכמה בחינות:

סרטון התדמית מעביר מידע כולל יותר על העסק, תמונות לעומת זאת מעבירות מידע פרטני ואקטואלי יותר.
קיימות בחינות בהן סרטון התדמית נחשב לבעת פוטנציאל שיווקי טוב יותר, כגון הצגת העסק מבחינה רשמית, העברת מסרים הקשורים למקצועיות העסק, סדר הגודל בו הוא פועל, העברת מסרים טרנדיים למיניהם, ועוד.
סרטון התדמית יהווה אחלה דרך לספק ללקוחות מידע שימושי אודות העסק שלכם, מבלי שיצטרכו להשקיע בקריאה או בחיפוש מידע.

האם סרטי התדמית הם כלי מומלץ עבור על עסק?
בגדול, נענה שכן. עם זאת, נביע הסתייגות מסוימת – קיימים עסקים קטנים אשר עלולים ליפול ברושם אשר הם מנסים להעביר על ידי הסרטון. הכוונה היא, לאותם עסקים אשר מנסים להעביר רושם מפוצץ בסרטון התדמית, בעוד שמדובר בחברה קטנה, בעלת קהל לקוחות מצומצם יחסית. אולם, גם חברות כאלה יכולות להכין סרטוני תדמית שיכולים לסייע להן רבות בקידום, אולם חשוב להתחשב במרכיבי העסק הספציפיים בבניית סרטון כזה.

צילום

צילום

היתרונות שלנו

חשיבה מחוץ לקופסא

אנחנו yachaz יודעים לתת מענה ייחודי וחשיבה מחוץ לקופסא עבור כל פרויקט בהתאמה אישית, עם הניסיון הרב שצברנו עם השנים בעולם הפרסום הדיגיטלי

ליווי ויחס אישי

אנחנו דוגלים בליווי ויחס אישי לכל לקוחותינו, ליווי של הפרויקט מ-א' ועד ת' ומ-0 עד ל-100 לאורך כל הדרך עם מתן פתרונות מלא ומגוון

מענה מדוייק ומהיר

בחברת yachaz מאמינים מעל הכל בשירות, וזה הערך מוסף שלנו, שירות אישי במענה מקצועי ומהיר בלוחות זמנים ללא תחרות

מומחים באסטרטגיה

אנחנו ב-yachaz עם ניסיון של שנים בעולם הפרסום הדיגיטלי יודעים לתפור בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט את הקמפיין הנכון עבורו

צילום

צילום

מהם המרכיבים החשובים ביותר אשר יש להתחשב בהם בעת הכנת סרטון תדמית?

המרכיב החשוב ביותר הינו הקהל שלכם, דהיינו – הלקוחות. זכרו כי הסרטון מיועד עבר לקוחות חדשים בעיקר ולא לקיימים (אולם אין להזניח את הלקוחות הקיימים, על ידי שימוש בדרכים נוספות). לכן, לפני הכנת הסרטון, חשוב לערוך מחקר מעמיק אודות מאפייני הלקוחות הפוטנציאליים ומה הם מחפשים. בנוסף, אל תתפתו להכנת סרטון קיטשי, אשר יציג את החברה שלכם כגדולה או מרשימה. תתפלאו לגלות כי לקוחות בעידן שלנו יודעים להעריך חברות קטנות והיפסטריות, אשר מתמחות במתן שירות או מוצר איכותי. בנוסף, אחד מן המרכיבים המשמעותיים ביותר בהכנת סרטוני תדמית והוא המקוריות בתוכן המוצג, בין אם מדובר בתוכן כתוב או במסר המועבר על ידי אמצעים ויזואליים. זכרו, כי חשוב להעלות רעיונות רבים בטרם הכנת הסרטון, על מנת לקבל סרטון מוצלח.

כיצד נוכל לסייע לעסק שלכם בעזרת סרטון תדמית?

סרטוני התדמית אשר אנו מכינים בחברת YACHAZ נעשים בשיתוף מלא עם הלקוח, תוך כדי הבנה מעמיקה של מטרות העסק, אופיו, יתרונותיו ונקודות החוזק הקיימות בו לעומת מתחרים. הסרטונים שלנו נעשים בעזרת רעיונות מקוריים, שילוב אמצעים ויזואליים מקוריים, והחשוב ביותר – עבודת צוות ושקיפות מלאה מול הלקוח. צוות העובדים בחברה שלנו מורכב מאנשי שיווק מתחומים שונים, אשר יודעים לעבוד מול קהלים שונים, למפות צרכים באופן מדויק ולזהות פוטנציאל שיווקי בכל עסק.

על כן, נשמח לסייע לכם, בעזרת הידע והניסיון שלנו, ליצור סרטון תדמית איכותי שיעביר את המסר הנכון!

צילום

צילום

מעוניינים לקבל עוד פרטים?