כתבות יח״ץ בעיתונות

שירות יחסי ציבור

ראיתם את שם החברה שלנו? עם שם כמו "יח"צ" – לא יכולות להיות טעויות! כשאתם בוחרים בנו לנהל את יחסי הציבור שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים: אתם הולכים לעוף הכי גבוה שיש!

למה אתם צריכים את זה?

אם אתם רוצים להגיע אל תודעת הציבור ולחשוף את המותג שלכם בפני קהל לקוחות רלוונטי – אנחנו הכתובת שלכם! תותחי היח"צ שלנו מתמחים בסושיאל מדיה ומנהלים את יחסי הציבור של בעלי עסקים, מותגים וחברות המבקשים להשיג חשיפה רחבה, איכותית ומדויקת לקהל היעד שלהם – באינספור דרכים, עליהם נשמח לספר לכם מיד.

מה אנחנו מציעים לכם?

פרסום ממוקד בעיתונות הכתובה, כתבות בבלוג, שלטי חוצות, מגזינים דיגיטליים, ראיונות בטלוויזיה, פרסומות בבתי קולנוע, רדיו, תכניות בוקר, כתבות בטאבולה/אאוטבריין, קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם ו…. הרשימה עוד ארוכה, אבל דבר אחד בטוח: אנחנו מומחים בלייצר "רעש" חיובי סביב המותג שלכם!

כתבות יח״ץ בעיתונות

כתבות יח״ץ בעיתונות

היתרונות שלנו

חשיבה מחוץ לקופסא

אנחנו yachaz יודעים לתת מענה ייחודי וחשיבה מחוץ לקופסא עבור כל פרויקט בהתאמה אישית, עם הניסיון הרב שצברנו עם השנים בעולם הפרסום הדיגיטלי

ליווי ויחס אישי

אנחנו דוגלים בליווי ויחס אישי לכל לקוחותינו, ליווי של הפרויקט מ-א' ועד ת' ומ-0 עד ל-100 לאורך כל הדרך עם מתן פתרונות מלא ומגוון

מענה מדוייק ומהיר

בחברת yachaz מאמינים מעל הכל בשירות, וזה הערך מוסף שלנו, שירות אישי במענה מקצועי ומהיר בלוחות זמנים ללא תחרות

מומחים באסטרטגיה

אנחנו ב-yachaz עם ניסיון של שנים בעולם הפרסום הדיגיטלי יודעים לתפור בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט את הקמפיין הנכון עבורו

יוצרים מעטפת שיווקית מדויקת לכם!

היום קיימות אינספור חברות יח"צ המתהדרות בכך שהן יכולות להביא מותג לנוכחות תקשורתית מרשימה – אנחנו מאמינים שהחכמה היא לא רק לדעת איך עושים את זה, אלא לדייק את החשיפה לפלטפורמות הכי רלוונטיות לכם! אנחנו נחשוף אתכם באמצעי התקשורת המדויקים לכם, תוך בניית אסטרטגיה שתשרת את המטרות העסקיות שלכם.

כתבות יח״ץ בעיתונות

כתבות יח״ץ בעיתונות

ועוד 3 סיבות טובות לבחור ב-yachaz

-1-

קשרים עסקיים מעולים

לאורך השנים צברנו קשרים עסקיים מעולים וניסיון מול גופי התקשורת המובילים, מה שמאפשר לנו פשוט לפתוח את הדלת, להיכנס דרכה – והופס, להפוך גם אתכם לחלק מהחשיפה התקשורתית!

-2-

יוצרים חיבורים

מערכות הקשרים הענפות שלנו בגופי התקשורת ובאמצעי המדיה השונים מאפשרים לנו לעשות ביניהם חיבורים מועילים במיוחד עבורכם ולשלב בין אמצעי פרסום שונים על מנת להגיע לחשיפה המדויקת ולאפקט ה"וואו" הכי טוב שתוכלו לקוות לו!

-3-

מייצרים אמינות למותג

אף אחד לא אוהב להרגיש ש"דוחפים" לו מוצר בכוח. בעידן בו הפרסום עולה על גדותיו, חייבים לייצר אמינות למותג ולשזור בעדינות את הטקטיקה הפרסומית עם חיזוק המותג בדרכים מעודנות – ואתם מרוויחים! ​

מעוניינים לקבל עוד פרטים?