בניית אתרים

שירות בניית אתרים לעסקים

על חשיבות הקמת אתר לעסק אין צורך לספר לכם, אולם על הדרך לפתח אותו ועל המרכיבים השונים אשר יגרמו לו לפרוח דווקא כן. קראו עוד אודות הנושא הרלוונטי לכל עסק – איפיון עיצוב ופיתוח אתרים תחת קורת גג אחת בתהליך עבודה ייחודי ! אתרים בעולם של ימינו כידוע, מרבית העסקים הקיימים כיום לא יוכלו לשרוד לאורך זמן ללא אתר אינטרנט. קיימים מגוון סוגי אתרים לעסקים: אתר תדמית,אתר קטלוג, ואתר חנות מכירות און-ליין סוג האתר שכבש את האינטרנט בעשור האחרון בתחום המכירות און ליין , הגיע הזמן לחשוף אתכם מעט למרכיבים השונים אשר יהפכו את האתר שלכם לאיכותי וכמובן, מושך לקוחות.

התחשבות בהווה, מבט לעתיד

אם כבר הזכרנו לקוחות, קיים מושג חשוב מאוד והוא – "יחסי המרה". מושג זה, מוכר בדרך כלל מתחום הקידום אבל למעשה רלוונטי לכל פעילות העסק ברשת. המרה היא מצב בו הכניסה לאתר מובילה לפעולה ממשית של הלקוח, לרבות קנייה או פנייה לעסק. מדוע הזכרנו את יחסי ההמרה בהתחלה? משום שזוהי המטרה שלכם בבניית האתר – לגרום ללקוחות לפעול, להגיע, לקנות ועוד. מטרה זו תלווה אתכם לאורך כל תהליך בניית האתר.

כל בניית אתר חדש צריכה להתחיל בצורך הרלוונטי לנקודה בה נמצא העסק, עם מבט לעתיד. הזכרנו לעיל את הצורך במשיכת לקוחות, אולם לצד צורך זה קיימים לרוב צרכים חיוניים לא פחות אשר אמורים להתבטא בבניית האתר, למשל: קיימים עסקים אשר מעוניינים בשינוי תדמיתי ולכן יקימו אתר שיבטא את האופי החדש, קיימים עסקים אחרים אשר יקימו אתר במטרה למשוך קהל לקוחות גדול יותר, קיימים כמובן עסקים חדשים אשר יקימו אתר על ההתחלה וכד'. אגב, בקשר למבט לעתיד – למרות שבניית האתר מושפעת במידה רבה מצרכי העסק העכשוויים, אסור לשכוח כי האתר אמור להיות תואם למטרות העסק העתידיות, למשל התרחבות וגדילה.

בניית אתרים

בניית אתרים

היתרונות שלנו

חשיבה מחוץ לקופסא

אנחנו yachaz יודעים לתת מענה ייחודי וחשיבה מחוץ לקופסא עבור כל פרויקט בהתאמה אישית, עם הניסיון הרב שצברנו עם השנים בעולם הפרסום הדיגיטלי

ליווי ויחס אישי

אנחנו דוגלים בליווי ויחס אישי לכל לקוחותינו, ליווי של הפרויקט מ-א' ועד ת' ומ-0 עד ל-100 לאורך כל הדרך עם מתן פתרונות מלא ומגוון

מענה מדוייק ומהיר

בחברת yachaz מאמינים מעל הכל בשירות, וזה הערך מוסף שלנו, שירות אישי במענה מקצועי ומהיר בלוחות זמנים ללא תחרות

מומחים באסטרטגיה

אנחנו ב-yachaz עם ניסיון של שנים בעולם הפרסום הדיגיטלי יודעים לתפור בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט את הקמפיין הנכון עבורו

בניית אתרים

בניית אתרים

מרכיבי האתר השונים והדרך בה הם מכוונים להצלחת האתר

למרות שלא נוכל למנות כאן באמת את כל מרכיבי האתר השונים והטכניים החיוניים, נספר לכם על כמה מרכיבים מרכזיים אשר יהפכו כל אתר למוצלח ויעיל:

התאמה לקהל הלקוחות – בהקשר של יחסי המרה כאמור, כל הפרטים הכי קטנים באתר צריכים להיות מכוונים בראש ובראשונה לקהל הלקוחות הקיים\הפוטנציאלי.

תוכן מוצלח – תוכן הוא מרכיב חיוני בכל אתר, גם אם מדובר באתרים פשוטים או של עסקים קטנים. באופן כללי, התפקיד המרכזי של התוכן הוא להעביר ללקוחות שלכם מידע באופן הברור, התמציתי והשיווקי ביותר. אגב, לתוכן תפקיד נוסף והוא הקידום במנעי החיפוש, אך זה נושא למאמר אחר.

עיצוב האתר וחשיבותו למיתוג – בדומה לעיצוב בית או חנות ועוד, עיצוב האתר היא דרך לספר ללקוח דברים אודות העסק שלכם, מבלי שיצטרך להשקיע בקריאה או בחיפוש. העיצוב יכול לרמוז על אופי החברה, מהו סדר הגודל שלכם, מה אתם מציעים וכד'.

תכנון נכון – תכנון האתר שופע במרכיבים טכניים, אולם בהקשר שלנו, הוא יבוא לידי ביטוי גם באופן בו מאפשר האתר שלכם למצוא את מבוקשו באתר בקלות. התכנון כולל בתוכו את כל המרכיבים אשר יהפכו את האתר שלכם למושך ונוח.

לסיכום: מדוע לבחור בנו לבניית האתר שלכם?

אנשי הצוות העובדים בחברת YACHAZ באים מתחומי התמחות שונים ובעזרת ניסיון בתחום ומחשבה מקורית, יסייעו לאתר שלכם להוביל מכל הבחינות!. אנו מאמינים כי המפתח לכל הצלחה הינה שילוב של הלקוח בתהליך, ולכן כל פרויקט שלנו מלווה בכמה אנשי צוות, כאשר הלקוח נמצא אתם בקשר ישיר ומודע לכל פעולה שנעשית בו. מבחינת חומרים, תוכן, עיצוב וכדו' – אנו מכילים מחלקות שונות אשר בין השאר, עוסקות בפיתוח חומרים מקוריים שיספקו לכל לקוח את המענה הכולל והמדויק ביותר, על פי צרכיו. שיטת הפעולה של חברת YACHAZ מתבססת על אמון בניינו לבין הלקוח, מיומנות ומקוריות.

צרו קשר ונשמח לסייע לכם בבניית אתר מקורי, מותאם ומושלם עבור העסק שלכם!

בניית אתרים

בניית אתרים

מעוניינים לקבל עוד פרטים?