אסטרטגיה שיווקית

שירות אסטרטגיה שיווקית

בעלי עסקים – שומעים? אם אתם רוצים לבלוט מעל המתחרים שלכם, אתם חייבים ליצור אסטרטגיה שיווקית מנצחת! ונחשו מה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו גאים להציג את צוות הקרייאטיב הכי מוכשר שאי פעם פגשתם: הצוות של יח"צ! אנחנו מושחזים, אנחנו חדים, אנחנו חושבים מחוץ לקופסה ואנחנו, אם נודה על האמת, די משוגעים. את כל היתרונות האלה אנחנו מתרגמים להצלחה שלכם ויוצרים עבורכם אסטרטגיה שיווקית מדויקת שתציג את המותג שלכם באופן הכי טוב, הכי יצירתי והכי חשוב – תמקסם את היכולות העסקיות שלכם!

אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית

היתרונות שלנו

חשיבה מחוץ לקופסא

אנחנו yachaz יודעים לתת מענה ייחודי וחשיבה מחוץ לקופסא עבור כל פרויקט בהתאמה אישית, עם הניסיון הרב שצברנו עם השנים בעולם הפרסום הדיגיטלי

ליווי ויחס אישי

אנחנו דוגלים בליווי ויחס אישי לכל לקוחותינו, ליווי של הפרויקט מ-א' ועד ת' ומ-0 עד ל-100 לאורך כל הדרך עם מתן פתרונות מלא ומגוון

מענה מדוייק ומהיר

בחברת yachaz מאמינים מעל הכל בשירות, וזה הערך מוסף שלנו, שירות אישי במענה מקצועי ומהיר בלוחות זמנים ללא תחרות

מומחים באסטרטגיה

אנחנו ב-yachaz עם ניסיון של שנים בעולם הפרסום הדיגיטלי יודעים לתפור בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט את הקמפיין הנכון עבורו

איך אנחנו עושים את זה?

-1-

מגדירים את
קהל היעד

מי הולך להשתמש במותג? אל איזה פלח אוכלוסייה אנחנו פונים? נשים? גברים? בני נוער? גילאים? ועוד...

-2-

בוחרים
קונספט

איך נטמיע את המותג שלכם בראש, בלב ובכיס של קהל היעד? אילו מערכים שיווקיים ותדמיתיים עלינו לעשות לשם כך? באיזו פלטפורמת מדיה נעשה שימוש?

-3-

בונים אסטרטגיה קרייאטיבית

בוחרים את אמצעי המדיה בהם נרצה לעשות שימוש ומחלקים את התקציב ביניהם. פייסבוק, אינסטגרם, מבצעים, הנחות, קומוניקטים – כל מה שיגדיל את החשיפה של המותג ויגדיל את המוניטין שלו.

-4-

יוצאים
לדרך

הכל מוכן, ועכשיו נותר לכם פשוט… לעצום עיניים ולתת לנו לנווט את אוניית השיווק שלכם! אנחנו ניצור קמפיינים מנצחים (ומשוגעים, כבר אמרנו?) שבאמת יעבדו, ויביאו תוצאות!

למה זה חשוב?

העידן הדיגיטלי הפך את האסטרטגיה השיווקית לחשובה מאין כמוה. כדי לבלוט מעל השאר וכדי לשכנע את קהל היעד שלכם ששווה להם להשתמש בשירות או במוצר שאתם מציעים – אתם חייבים לבסס את השיווק שלכם על מערך כלים מתוכנן היטב שיגדיל את מעגל הלקוחות הקיים כל הזמן וימצב אתכם כמובילים בתחומכם. כדי לעשות את זה כמו שצריך, אתם צריכים אנשי מקצוע שנושמים שיווק וחושבים יצירתי (גם כשהם הולכים לישון). כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית

מעוניינים לקבל עוד פרטים?