אינסטגרם

שירות אינסטגרםלעסקים

כרשת חברתית מצליחה ומשגשת, הפך גם האינסטגרם לכלי קידום ושיווק עסקים, גדולים כקטנים. מהן הדרכים הנפוצות לפרסום באינסטגרם, מהם המסרים אותם ניתן להעביר וכיצד ב – YACHAZ נדאג שתעשו זאת נכון? תמצאו תשובות לשאלות אלו ועוד…

אינסטגרם – האמנם רק תמונות?

אינסטגרם היא אחת מן הרשתות החברתיות המצליחות ביותר בשנים האחרונות, ויש שיגידו כי בעלת הפוטנציאל הגדול ביותר, עקב העלייה המתמשכת במספר בעוקבים. למרות הצלחתה הרבה, בעלי עסקים רבים עדיין תופסים אותה כרשת חברתית אשר מיועדת ל"צעירים", או מייחסים את השימוש בה לתחומים כמו אופנה וכדומה. על כן, חשוב לנו להסביר קודם כל, מדוע האינסטגרם מהווה אפיק פרסומי ושיווקי חשוב ובעל פוטנציאל עבור כל עסק.

נתחיל עם אפיון האינסטגרם: אז עבור כל מי שטרם הכיר אותה לעומק, מדובר ברשת שאכן מתמקדת בתמונות (וסרטונים קצרים). על כן, גם במידה ונבחר להוסיף תוכן לתמונות שנעלה, חשוב שנבין כי את המסרים בפלטפורמה זו מעבירים בעיקר דרך התמונות וכמובן, דרך השיווק הנכון שלהן.

אינסטגרם

אינסטגרם

דוגמאות לקידום אורגני דרך האינסטגרם:

היתרונות שלנו

חשיבה מחוץ לקופסא

אנחנו yachaz יודעים לתת מענה ייחודי וחשיבה מחוץ לקופסא עבור כל פרויקט בהתאמה אישית, עם הניסיון הרב שצברנו עם השנים בעולם הפרסום הדיגיטלי

ליווי ויחס אישי

אנחנו דוגלים בליווי ויחס אישי לכל לקוחותינו, ליווי של הפרויקט מ-א' ועד ת' ומ-0 עד ל-100 לאורך כל הדרך עם מתן פתרונות מלא ומגוון

מענה מדוייק ומהיר

בחברת yachaz מאמינים מעל הכל בשירות, וזה הערך מוסף שלנו, שירות אישי במענה מקצועי ומהיר בלוחות זמנים ללא תחרות

מומחים באסטרטגיה

אנחנו ב-yachaz עם ניסיון של שנים בעולם הפרסום הדיגיטלי יודעים לתפור בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט את הקמפיין הנכון עבורו

אינסטגרם

אינסטגרם

אילו מסרים שיווקיים ניתן להעביר דרך תמונות?

מבט חטוף בחשבונות אינסטגרם של חברות עסקיות למיניהן יוכיח לכם שניתן להעביר מסרים רבים דרך תמונות בלבד, כאשר במקרה הצורך, ניתן גם להוסיף כיתוב. ככלל, ניתן להביא כמה שימושים למסרים שיווקיים אשר נגזרים מן התמונות באינסטגרם. שימוש נפוץ הוא הודעה מסוימת, כגון תפריט חדש, מוצרים שהתקבלו וכדומה. לעיתים מספיקה רק תמונה ולעיתים ניתן להוסיף הסבר, או הפניה לאתר או לפייסבוק של העסק עבור מי שמעוניין בפרטים נוספים. אגב, פרסום כזה מהווה דרך מצוינת לשמירה על קשר עם לקוחות קיימים. שימוש נפוץ אחר באינסטגרם הינו תמונות אשר מטרתן ליצור רושם, כגון תמונות הווי חברה (מעוצבות היטב, כמובן). שימוש נפוץ אצל חברות גדולות הינו תמונות "יצירתיות", בהן המסר מועבר ברמז והצופה מתבקש להבין אותו לבד. בכל אופן, מקווים שהבנם כי המשפט הידוע "תמונה אחת שווה אלף מילים" עובד גם כאן, בהקשר שיווקי לחלוטין.

מה הצוות המיומן של חברת YACHAZ מציע לכם עבור יצירה והצלחה של קמפיין אינסטגרם ?

אחד המאפיינים אשר הופכים קמפיין אינסטגרם למוצלח הוא הפעלת יצירתיות ביצירת ובחירת התמונות, הזמנים בהם הם יופיעו וכמו כן, גם המסר המדויק שיעבירו. לכן, השלב הראשוני בכל פרוייקט שאנו לוקחים על עצמנו הינו יצירת צוות המורכב מאנשי מקצוע מתחומי התמחות שונים, על מנת שנוכל להיעזר בידע מקצועי וניסיון רב ככל הניתן במהלך בניית הקמפיין. תוך כדי תהליך, הלקוח מקבל מידע שוטף אודות רעיונות, התקדמות, ניסיונות חדשים ועוד, גם כאשר מדובר בתחומי עבודה מורכבים. אנו מאמינים בעקרון שיתוף פעולה, סיעור מוחות ולמידה תוך כדי ביצוע, בייחוד כאשר מדובר בקמפיין אינסטגרם.

חשוב לציין כי אנו מעמידים לטובת כל קמפיין חומרים מקוריים שלנו, לרבות תמונות ורעיונות שיווקיים מקוריים ובנוסף, אנו מנהלים ביקורת שוטפת על הישגי הקמפיין, הכוללת הפעלת מערך טלמרקטינג אשר מטרתו יצירת קשר עם לקוחות קיימים או פוטנציאליים. המחלקות השונות שלנו יודעות לעבוד עם קהלי יעד מגוונים בשפות שונות. כל האפשרויות הללו ועוד, מאפשרות לנו להגיע לקהל היעד המדויק עבור הצלחת העסק.

ולבסוף, מידע נוסף ושימושי עבור הצלחת הקמפיין
אחת הדרכים המובהקות ביותר להצלחת קמפיין אינסטגרם היא שיתוף פעולה מוצלח עם שאר אפיקי הפרסום והרשתות החברתיות בהן קיים העסק. על כן, ב – YACHAZ אנו מקפידים על התאמת קמפיינים שוים העובדים במקביל, שמירה על עקביות מידע ושימוש בפלטפורמות נוספות על מנת לקדם את הקמפיין.

בואו לגלות כיצד קמפיין אינסטגרם יכול להקפיץ את העסק שלכם קדימה!

אינסטגרם

אינסטגרם

מעוניינים לקבל עוד פרטים?