שיעור פרטי בפייסבוק – חמשת הדברים שאתם חייבים לדעת

שיעור פרטי בפייסבוק – חמשת הדברים שאתם חייבים לדעת

פרסום בפייסבוק נשען על הכרת הכלים והחוקים של פייסבוק, אבל לא רק על זה. יש טיפים לא מעטים שתוכלו לקבל ממורים פרטיים שמלווים אתכם גם לאחר הסדנה בדרך להצלחה

כדי להצליח לפרסם את העסק שלכם בפייסבוק עליכם להכיר לא רק את השיטה ואת הכללים לפרסום פוסטים ומודעות מוצלחות. יש כמה טיפים שעוזרים להתמצא ולהשתלב טוב יותר במקום הזה, שמומחי השיווק בפייסבוק יודעים מניסיונם. מכיוון שהם גם עוקבים אחר היישום שלהם הם מקפידים על כך ליתר ביטחון. הגיע הזמן שגם אתם תדעו איך עושים קידום בפייסבוק שהוא נכון וגם קולע למטרה.

מה צריך לדעת על פייסבוק שמקצוענים יודעים?

  1. סדנת פייסבוק לעסקים היא אמנם הצעד הראשון של כל בעל עסק שרוצה לפרסם בפייסבוק, אולם זה לא די לדעת בדיוק על מה ללחוץ כדי לפרסם מודעה, וכיצד להעלות תוכן ולהזין נתונים. כל מומחה יודע שלמרות שיש כללי אצבע לשעות הפרסום ולהגדרות שנדרשות כדי לטרגט את קהל היעד שלכם, עדיין יש צורך בהתנסות מתמדת כדי להצליח בכך. יש לא מעט מומחים מתוסכלים שניסו דווקא ההפך ממה שלימדו אותם ולהפתעתם זה עבד, כך שמומלץ לקבל גם הדרכה אישית לאחר הסדנה כדי להגיע לכוונון מקסימלי.
  2. תוכן חייב להתאים לא רק לעסק וללקוחות, אלא גם לכללי קהילה ולפוליטיקלי קורקט מסוים. יכול להיות שייראה לכם נכון להשתמש במודעות עם הומור שמובן לכם ולקהל שלם, אבל פייסבוק יראה זאת כל ראוי ויפסול את המודעות שלכם כסנקציה. רצוי להתייעץ עם עמיתים או מומחים כדי לדעת מה לא לעשות בתחום שלכם.
  3. עבדו תמיד עם לוח השנה ואל תניחו שאתם זוכרים הכל. כך, לא תבזבזו כסף או תגרמו לעגמת נפש כשתפרסמו קמפיין חדש דווקא בתאריך של יום זיכרון או אירוע שצפוי לגרוף את כל תשומת הלב. משווקים מנוסים עובדים כדי להימנע מכך.
  4. השקיעו בתוכן ראוי ואיכותי ובתמונות טובות. שמרו על זכויות היוצרים של הצלמים ובקשו המלצות לאתרי תמונות חינמיות שמרשות להשתמש בתמונות שלהם ללא תשלום או קרדיטים. לא תאמינו כמה כסף משלמים על הפרות כאלה.
  5. אם לא הצלחתם להגיע לקהל היעד שלם בקשו ייעוץ ממומחים שיבדקו את הקמפיינים שלכם, כדי לומר לכם היכן טעיתם והיכן אפשר לשפר את הפרסום שלכם. זה יחסוך מכם יותר כסף מאשר תוציאו על ההדרכה.

רכשו ידע והבנה בניהול פייסבוק ואינטסגרם מצד המומחים שהתנסו בשטח ויכולים להציע לכם ללמוד את הכלים שנחוצים לכם לניהול דף עסקי בעזרת שיעורים פרטיים וקורס.

מעוניינים לקבל עוד פרטים?

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

קורס פייסבוק לעסקים

אם גם אתם התנסיתם כבר בלימודים על מערכת השיווק של פייסבוק ולא הצלחתם למצוא לקוחות, אין צורך להתייאש. קורס וליווי אישי הם מה שנחוץ לכם

קרא עוד »