מכירת מוצרים און-ליין באינסטגרם

מכירת מוצרים און-ליין באינסטגרם

כל בעל עסק יודע שצריך לסגור מכירה כמה שיותר מהר כדי שהלקוח לא ישנה את דעתו. גם אינסטגרם יודעת זאת ועוזרת לבעלי חנויות למכור מידית דרכה ללקוחות שגולשים אליהם
הכלל הראשון של מכירות דרך האינטרנט הוא נגישות מידית לכפתורי הרכישה והעברה מהירה וחלקה ישר לחנות האינטרנטית. כל עיכוב של כמה שניות או אפילו דקות גורם לבעל העסק לאבד לקוחות חסרי סבלנות. מכיוון שבאינטרנט יש אין ספור מתחרים על תשומת הלב של הלקוחות שלכם, ברור למה מכירת מוצרים און-ליין באינסטגרם היא מתבקשת מאוד. אינסטגרם למעשה היא הרבה יותר מרשת חברתית. היא מאפשרת לכם להשתמש בה כמעין קטלוג ענק למוצרים שיש לו גם סיפורים מעניינים, לקוחות מפורסמים שמשתמשים בהם ואפשרות לרכוש בה את המוצר מיד.

אינסטגרם כחנות ענק

השינוי הגדול באינסטגרם כפלטפורמת מכירות חל כאשר התחילו להוסיף ללקוחות עסקיים תגיות קנייה ואפשרות למכור "דרך" התמונה עצמה. כלומר, כל לחיצה על תמונה שמראה מוצר שאליו צמוד תג מחיר יכולה להוביל את הלקוח ישר אל דף הרכישה. זה הרבה יותר פשוט מאשר להקפיץ אותו לאתר מכירות חיצוני שעלול להתעכב בזמן שהוא עולה, ותוך כדי כך לאבד את הלקוח בגלל קשיי תקשורת. עם זאת, מכירת מוצרים און-ליין באינסטגרם היא הרבה יותר מאשר אוסף של מוצרים בלבד. כדי למכור שם צריך לרכוש ידע כיצד לנהל את הדף שלכם, לבנות אסטרטגיית תוכן וגם לנהל את הרכישות שנעשות דרכה.

ללמוד על אינסטגרם

קורסים למדיה חברתית שבהם לומדים על מכירות און-ליין באינסטגרם יכולים לתת לכם ידע רב על בניית החנות שלכם שם, על מציאת לקוחות ושיווק המוצרים שלכם דרך סטוריז, היילייטס ותכנים שונים. תוכלו ללמוד גם כיצד לשווק את המוצרים שלכם באמצעות שיתופים והאשטגים, וליצור עניין רב סביב הפרופיל שלכם מצד לקוחות נוספים. חברת yachaz בנתה קורס כזה לרשתות חברתיות שמאפשר לכם ללמוד ולדעת את כל הבסיס הנחוץ לכם, וגם להתנסות ביישום הידע על מכירות בעזרת מורה פרטי לאחר מכן. זה מתאים מאוד לכל בעל עסק שרוצה לשווק את עצמו ולמכור און ליין, אבל חושש ליישם את כל הידע שלו לבד בהתחלה. מורה פרטי מתרגל אתכם את כל הכללים האלה כך שתמצאו את עצמם שוחים באינסטגרם די בקלות.

בואו לנסות את כוחכם במכירות באינסטגרם, אם אתם יודעים שיש לכם מה למכור שם והלקוחות שלכם מחפשים אתכם. יחד עם מורה פרטי תוכלו ליישם בקלות כל מה שתלמדו.

מעוניינים לקבל עוד פרטים?

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

קורס פייסבוק לעסקים

אם גם אתם התנסיתם כבר בלימודים על מערכת השיווק של פייסבוק ולא הצלחתם למצוא לקוחות, אין צורך להתייאש. קורס וליווי אישי הם מה שנחוץ לכם

קרא עוד »