מכירות דרך האינסטגרם

מכירות דרך האינסטגרם

אחרי שהתרגלנו לקנות דרך פייסבוק, כעת אנחנו יכולים גם למכור ולקנות באינסטגרם, פלטפורמה חברתית שהייתה עד לא מזמן מיועדת בעיקר לשיתוף תמונות וסרטונים בלבד
אנחנו רגילים לראות באינסטגרם סטוריז של 24 שעות, תמונות וסרטונים מעניינים שונים שהמשתמשים העלו כדי לשתף מחייהם. אמנם, אינסטגרם היא עדיין רשת חברתית שוקקת חיים, אבל היא הפכה זה מכבר גם לזירה של משפיעים ומעצבי דעת הקהל, משווקים ומפרסמים. בעלי עסקים שיודעים לנצל את המאפיינים החזותיים והפיצ'רים שלה יצליחו למכור את המוצרים שלהם בעזרת משתמשים וחנויות און-ליין, ושיווק נכון. משום כך, מכירות דרך האינסטגרם גדלות כאשר אנחנו רואים את המשתמשים מצטלמים עם מוצרים שונים, מתייגים את החברות והמותגים וממליצים עליהם בחום.

פרסום ויראלי

חנות באינסטגרם היא הדרך הטובה ביותר לפרסם את עצמכם מבלי שתצטרכו לפעמים להוציא כסף נוסף על פרסום. מכאן הדרך קצרה עד להוספת כפתור רכישה וניצול הפופולריות של מוצר זה או אחר. פרסום ויראלי הוא פרסום שלא עולה לכם כסף משום שהצלחתם לפענח למעשה את השיטה ואת הטעם של הקהל שרוצה לקנות מכם ומוכן להמשיך ולשתף את התמונות שלכם או לתייג אתכם כשהם משתמשים בהם. זוהי הדרך הבטוחה ביותר להבטיח מכירות דרך האינסטגרם, מלבד פרסום וקידום ממומן. העלאת תכנים יצירתיים שמפתים את הגולשים באינסטגרם להתחבר למותג שלכם מבטיחים לכם עוקבים רבים, תהודה והפצה של המותג והמוניטין שלכם. זו הסיבה שכדאי מאוד ללמוד כיצד לנצל זאת ולמכור שם כמה שיותר.

הקמת חנות באינסטגרם

חנות באינסטגרם היא למעשה דף המשתמש העסקי שלכם, כאשר נוספים לו כפתורי רכישה שאינסטגרם הוסיפה למשתמשים העסקיים. ההבדלים בין חשבונות פרטיים ועסקיים נלמדים יותר לעומק בקורסים שמלמדים אתכם כיצד להגביר מכירות דרך האינסטגרם, ולכן כדאי ללמוד את הבסיס לפחות בהתחלה מפי מומחים. מי שמשתמש באינסטגרם יודע שאפשר ללמוד את התפעול של דף פרטי לבד, אבל בדף עסקי יש עוד כמה אפשרויות שמומלץ ללמוד את הטריקים והשימוש המיטבי בהם מפי מורים שגם התנסו בעבודה אתם. חברת yachaz מציעה לכם לא רק מורים מנוסים מהשטח, אלא גם תוספת תגבור שיעורים פרטיים לתרגול החומר ולהתאמתו לצרכים שלכם באינסטגרם. זה כדאי לכל מי שחושב שהפלטפורמה אידיאלית למוצרים שלו.

כדי ללמוד להפעיל חנות אינסטגרם מצליחה כדאי להצטרף לאחד הקורסים שמלמדים אתכם את כל הידע הנחו ועוד מאפשרים לכם לתרגל אחר כך באופן פרטי עם מורה שמלווה אתכם.

מעוניינים לקבל עוד פרטים?

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

קורס פייסבוק לעסקים

אם גם אתם התנסיתם כבר בלימודים על מערכת השיווק של פייסבוק ולא הצלחתם למצוא לקוחות, אין צורך להתייאש. קורס וליווי אישי הם מה שנחוץ לכם

קרא עוד »