מכירות באינסטגרם

מכירות באינסטגרם

פלטפורמת אינסטגרם התוססת היא הרבה יותר ממקום לשתף בו תמונות של אוכל וחופשות, היא גם אתר מכירות אונליין מבוקש ביותר שמחפשים בו מוצרים ושירותים מבוקשים
אם שמעתם על כל הידוענים שמשתפים ומפרסמים מוצרים שונים בתשלום בגלל ההשפעה שיש להם על הקהל, דעו כי גם המכירות עצמן עברו מזמן מהאתר החיצוני לאינסטגרם עצמו. אפשר היום לקנות בדיוק כמו בפייסבוק, בעזרת קישורים שמובילים את הלקוחות שלכם מיד לתוך פעולת הקנייה עצמה, וזה בדיוק מה שכל בעל עסק רוצה למצוא – חיסכון בזמן ובפעולות וגישה ישירה של הלקוחות שלו לכפתור הקנייה. מכירות באינסטגרם נעשות היום יותר מאשר בעבר, ומי שמסתפק בשיווק ובפרסום רק בפייסבוק, החברה האם של אינסטגרם, מחמיץ לקוחות רבים.

רכישה בטוחה ומהירה

אם אתם רוצים לדעת עד כמה זה משמעותי, די אם נאמר כי הלקוחות, מצדם, יודעים שמחפשים אותם בעלי עסקים רבים ולכן לא יבזבזו זמן על דף האינסטגרם של עסק שאינו מקצר את דרכם לרכישה. אנשים רבים שיש להם עוקבים רבים שסומכים על ההמלצות שלהם יכולים להמליץ על העסק שלכם או להסכים להצטלם עם מוצר שאתם מוכרים כדי לדם את העסק שלכם, אבל את האומנות של מירות באינסטגרם וכיצד לנצל אותה בצורה מיטבית מומלץ ללמוד בצורה מסודרת. חשבונות עם פרופיל מאוד פעיל יכולים להיות רווחיים אבל כל טעות קטנה עלולה לגרום להפסד. לכן עדיף ללמוד כיצד לעשות זאת נכון.

להעלות סטוריז ולהרוויח מזה

אינסטגרם היא פלטפורמה שבה מעלים סטוריז, תמונות וסרטונים מעניינים, וככל שתצליחו לעניין עם הסיפור שלכם וליצור באזז ומעקב רצוף של משתמשי, כך גוברים הסיכויים שתצליחו ליצור לעצמכם מוניטין איתנים של עסק רווחי שמשתלב היטב בשיווק בפלטרפורמה הזאת. קורס מכירות באינסטגרם יכול לקחת אתכם רחוק מאוד בכל הקשור לכסף שאפשר לעשות בו, אבל את זה צריך ללמוד ממומחים לרשתות חברתיות ושיווק דיגיטלי. אם אתם חוששים מקורסים כאלה, נסו קורס שמעניק לכם גם שיעורים פרטיים אחר כך כדי לוודא שהבנתם את החומר ואתם מיישמים אותו בהתאם למאפייני העסק שלכם. חברת yachaz היא חברה מנוסה כזאת, שהבינה שנחוץ תגבור אישי לבעל העסק אחרי הקורס, וכך הוא יוכל לעלות על פסים רווחיים יותר אם יידע לנצל את הידע. הי מציעה שיעור פרטי לאחר קורס מכירות באינטרנט.

בואו לראות מה בדיוק יש באינסטגרם שגורם לכל כך הרבה לקוחות שלכם להיאסף דווקא שם ולחפש תכנים מעניינים מעניינים ורכישות שוות.

מעוניינים לקבל עוד פרטים?

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

קורס פייסבוק לעסקים

אם גם אתם התנסיתם כבר בלימודים על מערכת השיווק של פייסבוק ולא הצלחתם למצוא לקוחות, אין צורך להתייאש. קורס וליווי אישי הם מה שנחוץ לכם

קרא עוד »