מדריך קידום בפייסבוק

מדריך קידום בפייסבוק

במקום שבו נמצאים הלקוחות שלכם שם צריך לקדם ולפרסם, ולכן פייסבוק הוא זירת קידום חיונית לכל בעל עסק שרוצה לחזק את הנוכחות שלו בתודעת הלקוחות. מה צריך לדעת על כך?

כמעט כולנו נמצאים בפייסבוק, אם אנחנו רוצים לדעת מה קורה ומה הולך, להתעדכן לא רק בחדשות כלליות אלא גם מה כדאי לקנות ולנסות. פייסבוק הוא למעשה זירת סחר ומכר המעורב בפעילות חברתית ענפה, וככזה הוא מספק לכם אין ספור לפרסם את עצמכם גם בתשלום וגם בצורה חינמית. מדריך קידום בפייסבוק מובא להלן עם טיפים שימושיים.

מה חשוב לדעת על שיווק בפייסבוק?

הקמת דף עסקי בפייסבוק מבטיחה לכם גישה למיליוני ישראלים שמשתמשים באתר הזה כדי לתקשר וגם לרכוש ולהתוודע למוצרים ולבעלי מקצוע שונים. הקימו דף עסקי במחשבה על קהל הלקוחות הייעודי שלכם, מה הוא מחפש ומה חשוב לו לדעת עליכם מבלי לשלוח אותם לחפש מידע עליכם. למה זה חשוב? משום שגם פייסבוק וגם הגולשים לא אוהבים שמטריחים אותם וזה עלול לעלות לכם בנכונות לרכוש. כל מדריך קידום לפייסבוק יאמר לכם לא להניח שאם יש לכם אתר חיצוני שיש בו יש מידע גם כדאי לשלוח לקוחות לשם, אלא נצלו את כל הכלים שפייסבוק נותן לכם כדי לבצע עסקאות מיד. זה גם יקדם אתכם טוב יותר יחסית לאחרים.

פרסום ממומן בפייסבוק

לפייסבוק יש עניין שתפרסמו אצלו בתשלום, אבל דעו כי גם פוסטים ותכנים מעניינים יכולים להוביל אתכם לקהל רחב יותר, אם יהיו ויראליים. תוכן ויראלי הוא כזה שהצליח עניין או להצחיק או פשוט לגרום להרבה לרצות לשתף אותו כדי שגם אחרים יקראו. זה לא קורה תמיד. זה נכון לסיפורים מיוחדים, למוצר חד פעמי, למבצעים כדאיים וכדומה. לא תמיד אפשר לצפות את התגובה של הגולשים ולפעמים פוסטים שחשבתם יהיו הכי שגרתיים יגרמו לגל התלהבות. זהו גם חלק מהקידום הנכון בפייסבוק, לגרום לקהל לאהוב אתכם ולהשתתף בבניית קהילת העוקבים שלכם מרצונם. מדריך קידום בפייסבוק נוסף בדרך כלל לקורסים לפרסם וקידום שמציעים לכם, וכדאי לכם לבדוק מי מהם מתאים לכם ונותן לכם כמה שיותר מידע רלוונטי. עוד חשוב לוודא שתהיה לכם אפשרות להדרה פרטית, כמו שמאפשרת לכם חברת yachaz, חברה מנוסה בתחום זה.

כדאי להצטרף למיליוני המפרסמים בפייסבוק שיודעים בדיוק איך למצוא את הלקוחות שלהם, בעזרת קורסים והדרכה פרטית. כל אחד יכול עם קצת ידע והכוונה מתאימה.

מעוניינים לקבל עוד פרטים?

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

קורס פייסבוק לעסקים

אם גם אתם התנסיתם כבר בלימודים על מערכת השיווק של פייסבוק ולא הצלחתם למצוא לקוחות, אין צורך להתייאש. קורס וליווי אישי הם מה שנחוץ לכם

קרא עוד »