המלצה: למה אתה צריך את yachaz?

המלצה: למה אתה צריך את yachaz?

היי, אני רומי , בת 22 , חסרת ידע בנושא השיווק הדיגיטלי עד שפגשתי את יח"צ . מי אלה יח"צ ? יח"צ היא חברה שעוסקת בשיווק הדיגיטלי אשר מביאה פלטפורמה מהפכנית שעוזרת לחיסכון ענקי לבית העסק בהשתלבות בעידן הדיגיטלי .

למה אני מספרת לכם את זה?

כי אמי היא מעצבת תכשיטים אשר רוצה לשווק ולמכור את העיצובים שלה בעידן הדיגיטלי אך לא ביכולתה להחזיק באופן חודשי אנשים אשר מתמחים בשיווק דיגיטלי באופן חודשי.
לכן, הדבר הכי טוב שקרה לי הוא לפגוש את יח"צ , יח"צ היא חברת בוטיק אשר מלווה את בית העסק באופן פרטי תוך כדי למידה על הקמפיינים הדרושים באופן ממוקד לכל בית עסק ומה שמתאים לו..
בהוצאה חד פעמית יח"צ נותנים לכם את האפשרות ללמוד בשיעורים פרטיים את השיווק הדיגיטלי ומגיעים עד בית העסק ובונים יחד איתכם אסטרטגיה שתתאים לכם באופן ממוקד.
הם מרגישים את בית העסק , יחד עם הלקוח – לא עוד כיתות והרצאות גדולות .

מה תלמדו ?

פייסבוק – הרשת החברתית הפופולרית ביותר בקרב בני 20-60 ובעבור רבים מבעלי העסקים , קהל היעד שלהם נמצא דווקא שם .
אינסטגרם – לפי נתונים של אינסטגרם יותר מ-500 מיליון חשבונות אינסטגרם פעילים באפליקציה כל יום. ודקה אחת מכל 5 דקות שאנשים מבלים במכשירים ניידים מוקדשת לפייסבוק או לאינסטגרם. בואו לגלות כיצד עסקים כמו שלך גדלים עם שיווק באינסטגרם.
גוגל –כיום מנוע החיפוש הפופולארי ביותר הוא גוגל, כיום רוב האנשים שמחפשים מוצר או שירות מתחילים את החיפוש באינטרנט כשנקודת ההתחלה היא במנוע חיפוש.

בזכות יח"צ , אני ואמא שלי בעלות ידע נרחב בשיווק הדיגיטלי ולא תלויות באף אחד.
בזכות יח"צ , כל אחד יכול היום.

מעוניינים לקבל עוד פרטים?

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

קורס פייסבוק לעסקים

אם גם אתם התנסיתם כבר בלימודים על מערכת השיווק של פייסבוק ולא הצלחתם למצוא לקוחות, אין צורך להתייאש. קורס וליווי אישי הם מה שנחוץ לכם

קרא עוד »