המדריך לשיווק ופרסום באינסטגרם

המדריך לשיווק ופרסום באינסטגרם

הרשת החברתית הפופולרית מיעה לכם לפרסם את עצמכם ואת העסק שלכם במגוון דרכים, גם במימון אבל גם בשיווק מתוחכם ופרסום אוהד. מומלץ מאוד להכיר ולהתנסות באינסטגרם

אינסטגרם נמצאת אתנו בקושי עשור אבל כבר נחשבת לרשת החברתית המשפיעה ביותר בזכות השילוב המוצלח של תמונות, וידיאו ותוכן. מיליארד משתמשים לפחות נמצאים בה, והיא נקנתה ע"י פייסבוק, אז למה לא לנצל את השילוב המוצלח של הרשתות החברתיות האלה כדי לשווק את העסק? להלן המדריך לשיווק ופרסום באינסטגרם, שכולל למעשה טיפים לשימוש. את מה שנחוץ לכם לדעת על קידום יעיל יותר כדאי לקחת בקורס שמלווה גם בהנחיה אישית.

מה חשוב לדעת על אינסטגרם למשתמש?

הפרופיל שלכם קובע איך אנשים יתייחסו אליכם ולכן מומלץ להשקיע ולכתוב פרופיל שמביא את הביו (ביוגרפיה) שלכם ושל העסק בצורה מושכת, שמחה וקלילה כפי שרגילים לראות באינסטגרם. מומלץ להשתמש אפילו בסמיילי כלשהו כדי לקדם את פני הלקוחות שבאים אליכם, לכתוב בצורה עניינית ולצרף גם קישור לאתר שלכם או לכל דף נחיתה או מכירה שתרצו שהלקוחות שלכם יבקרו בו ויעשו פעולה. כמובן שיש לצרף גם הנעה לפעולה שמדברת אל הקהל שלכם, בשפה מתאימה. בתמונת הפרופיל של העסק שלכם השתמשו בתמונה שמייצגת אתכם הכי טוב והכי מכובד, אבל אם יש לכם מעט הומור נצלו את הפיצ'רים השונים והכפתורים שאינסטגרם מציעה כדי לעשות אותו יותר מעניין ומתאים לקהל המגוון. הוסיפו קישור לאתר שיתאים לשימוש בטלפון סלולרי משום שבאינסטגרם גולשים כך.

תייגו את הסיפור שלכם נכון

באינסטגרם מוצאים אתכם בכמה דרכים. אתם יכולים להיות מותג מאוד מפורסם וידוע שברור שצריך להיות לו חשבון ואז גם אנשים ימצאו אתכם באופן טבעי בחיפוש יום. אתם יכולים להעלות קמפיינים ממומנים שיגיעו ללקוחות שלכם בפיד, בדיוק כמו בפייסבוק וטוויטר, ואם יכולים להימצא על ידי הקהל שלכם אם תשתמשו בתיוג, האשטג, שנחשב פופולרי או מעניין. באינסטגרם יש כל מיני סיפורים ומשתמשים מעניינים שמשפיעים על דעת הקהל וצוברים אוהדים, משום שהם יודעים לספר סיפור מעניין ומתייגים אותו בצורה כזאת. אם תשתלבו בתיוג הזה בעזרת תמונות מתאימות תוכלו לזכות בעוקבים שיעריכו את התוכן שלכם. כמו כן, אתם יכולים ללמוד טכניקות נוספות בחברת yachaz שמעניקה שיעורים לא רק במסגרת קורס לאינסטגרם, אלא גם בשיעורים פרטיים.

אם גם אתם רוצים להשתלב בפלטפורמה המרתקת בעולם, קחו טלפון סלולרי עם מצלמה טובה והצטרפו לקורס לשיווק ופרסום באינסטגרם.

מעוניינים לקבל עוד פרטים?

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

קורס פייסבוק לעסקים

אם גם אתם התנסיתם כבר בלימודים על מערכת השיווק של פייסבוק ולא הצלחתם למצוא לקוחות, אין צורך להתייאש. קורס וליווי אישי הם מה שנחוץ לכם

קרא עוד »